Microsoft Dynamics 365 Business Central'da Proje Keşiflerinizi Nasıl Yönetirsiniz

Taahhüt projelerinde, İşverenin hazırlamış olduğu veya proje planı üzerinden taahhüt şirketlerinin kendilerinin çalışarak hazırladıkları Keşif Poz kalemlerinin izlenmesi ve raporlanması hem işverene karşı olan sorumlulukların yönetilmesini hem de maliyetlerin kontrol altına alınmasını sağlamaktadır.

Devamını Okuyun  
Business Central üzerinde İnşaat ve Taahhüt Sektörü Çözümleri

Bütün bu sektörel gereksinimleri karşılayabilen Navappro Proje Yönetimi Çözümü, Navision ERP platformu üzerinde çalışan bir üst katman olarak geliştirilmiştir. Navappro proje yönetimi çözümü ile proje şirketlerinin tüm birimleri için ortak bir çalışma platformu sağlanmakta ve doğru zamanda, doğru kaynaklarla süreçlerin işletilmesi ve maliyetlerin kontrol edilmesi için gerekli altyapı sağlanmaktadır.

Devamını Okuyun  
Navapp İnsan Kaynakları Çözümü

Sizde Dynamics 365 Business Central üzerinde çalışan bir İnsan Kaynakları uygulamasına ihtiyaç duyarsanız Navapp'ın yetkin danışmanlık kadrosuna her zaman ulaşabilirsiniz.

Devamını Okuyun  
Navision, Dynamics Nav ve Business Central Aynı Ürünler mi?

Son ismi ile Dynamics 365 Business Central, Microsoft’un ERP pazarına giriş yaptığı dönemlere denk gelen 2002 yılında portföyüne kattığı Kurumsal Kaynak Planlama Yazılımıdır.

Devamını Okuyun  
MICROSOFT DYNAMICS 365 BUSINESS CENTRAL ERP İLE TÜMLEŞİK İŞ ZEKASI POWER BI

Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP, iş zekası çözümü Power BI tümleşik bir şekilde hizmet sunar. Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP verilerine Power BI üzerinden erişin.

Devamını Okuyun  
MICROSOFT DYNAMICS 365 BUSINESS CENTRAL İLE İŞİNİZE HER YERDEN BAĞLANIN

Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP modern bir kaynak planlama yazılımı olduğunu her alanda hissettiriyor.

Devamını Okuyun  
MICROSOFT TEAMS ÜZERİNDE DYNAMICS 365 BUSİNESS CENTRAL İLE ÇALIŞMAK

Microsoft geçen hafta, Teams etkin kullanıcı sayısını 145 Milyon olarak duyurdu. Microsoft en son Ekim 2020 döneminde günlük etkin kullanıcı sayısını 115 Milyon olarak duyurmuştu.

Devamını Okuyun  
NAVAPP BORDRO İLE İŞE GİRİŞ, İŞTEN ÇIKIŞ VE TRANSFER SÜREÇLERİ

Yaklaşık 2 ay önce, Dynamics 365 Business Central üzerinde geliştirdiğimiz yeni ürünümüz Navapp Bordro'yu size duyurmuştuk.

Devamını Okuyun  
NEDİR BU DYNAMICS 365 BUSINESS CENTRAL?

Bu soruya ilk olarak, 2005 yılından beri danışmanlığını yaptığım, her gün üzerinde yeni şeyler öğrendiğim, esnek, işletmelerin, Muhasebe/Finans, Satınalma, Satış Pazarlama, Envanter, Üretim, Servis Yönetimi, CRM süreçlerini içerisinde barındıran akıllı iş uygulaması cevabıyla başlamak istiyorum.

Devamını Okuyun  
DYNAMICS 365 BC 2021 BİRİNCİ SÜRÜMDE BOYUTLAR

#Dynamics365BC 2021 yılı birinci sürüm geliştirmelerinde boyutlar ile ilgili heyecan verici geliştirmeler bulunuyor !!!

Devamını Okuyun  
MEPA ENERJİ'de DYNAMICS 365 BC DÖNEMİ BAŞLIYOR

Mepa Enerji, 15 yılı aşkın süredir, gelişime açık, müşteri odaklı hizmet sunma felsefesiyle, enerji sektöründe ürün ve mühendislik çözümleri üretmektedir.

Devamını Okuyun  
SAHADA YER ALAN EKİPLERİNİZ AVANS TALEPLERİNİ MUHASEBEYE NASIL İLETİYOR?

Özellikle sahada yoğun çalışan ekiplerin şirketten avans talebi çok sık karşılaşılan bir durumdur.

Devamını Okuyun