Business Central ile tüm süreçlerinizi birbirine bağlayın, işinizi kolaylaştırın! Dynamics 365 Business Central'ın web tabanlı alt yapısı ile işinize Cep Telefonu, Tablet ve Dizüstü bilgisayarınız ile her zaman  bağlı kalın!

Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP işletmenizi uçtan uca yönetebileceğiniz, web tabanlı, hepsi bir arada modern bir kurumsal kaynak planlama yazılımıdır.

İşletmenizi yönetirken ihtiyacınız olan Muhasebe/Finans, Tedarik Zinciri, Satış ve Pazarlama, Depo Yönetimi, Servis Yönetimi, Proje Yönetimi, Üretim Yönetimi (MPS & MRP), CRM, e-devlet çözümleri, Banka Entegrasyonları, İş Akışları, İnsan Kaynakları ve Bordrolama süreçlerini içerisinde barındırır.

Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP içerisinde barındırdığı çözümler ile, işletmenizde yer alan farklı disiplinlerin ilk günden iş birliği içerisinde çalışmasına yardımcı olur.
Microsoft Dynamics 365 Business Central

İşletmeniz büyüdükçe uyum sağlayın

Satış, servis, proje ve operasyon ekiplerinizde nasıl daha akıllı çalışabileceğinizi keşfedin

Business Central Nedir?

Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP işletmenizi uçtan uca yönetebileceğiniz, web tabanlı, hepsi bir arada yeni nesil bir kurumsal kaynak planlama yazılımıdır.

Daha akıllı ve daha hızlı çalışın

İşimiz, doğru bilgiyi doğru zamanda aldığınızdan emin olmaktır.

Business Central Özellikleri Nelerdir?

Business Central aradığınız tüm işlevselliğe sahiptir. Potansiyeli keşfedin!

Size özel tekliflerimiz ve çözüm önerilerimiz için

bilgilerinizi bırakın