Microsoft Dynamics 365 Business Central ile tüm süreçlerinizi birbirine bağlayın, işinizi kolaylaştırın! Microsoft Dynamics 365 Business Central ile işiniz artık parmaklarınızın ucunda. Web tabanlı alt yapısı sayesinde işinizi Cep Telefonu, Tablet ve Dizüstü Bilgisayarınız ile her an yönetin, her yerde bağlı kalın!

Microsoft Dynamics 365 Business Central Nedir?

Microsoft Dynamics 365 Business Central işletmenizi uçtan uca yönetebileceğiniz, web tabanlı, hepsi bir arada modern bir kurumsal kaynak planlama yazılımıdır.

İşinizin merkezinde güçlü bir dönüşüm için hazır mısınız? Business Central, tüm iş süreçlerinizi tek bir merkezi noktada birleştiriyor. Finans, satış, stok yönetimi, satınalma, proje yönetimi, üretim ve daha fazlası; hepsi bu entegre çözümde. İşinizi kolaylaştırmak, verimliliği artırmak ve büyümek için ihtiyaç duyduğunuz her şey Business Central'da. Geleceğe hazırlanın, rekabette öne çıkın ve işinizin kontrolünü elinize alın. Business Central ile işinizi yönetmek artık daha basit, daha verimli ve daha karlı!

İşletmenizi yönetirken ihtiyacınız olan Muhasebe/Finans, Tedarik Zinciri, Satış ve Pazarlama, Depo Yönetimi, Servis Yönetimi, Proje Yönetimi, Üretim Yönetimi (MPS & MRP), CRM, e-devlet çözümleri, Banka Entegrasyonları, İş Akışları, İnsan Kaynakları ve Bordrolama süreçlerini içerisinde barındırır.

Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP içerisinde barındırdığı çözümler ile, işletmenizde yer alan farklı disiplinlerin ilk günden iş birliği içerisinde çalışmasına yardımcı olur.

Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP pazar dinamiklerine uyum sağlamanıza yardımcı olması için IoT ve karma gerçeklik gibi Microsoft Azure üzerinde oluşturulan modern teknolojileri kullanarak büyüyen işletmeniz için ölçeklenebilir bir alt yapı sunuyor.

Microsoft Dynamics 365 Business Central birden fazla para birimini, döviz kurlarını destekleyerek, Intercompany ve konsolidasyon süreçlerinizi yürütürken, aynı zamanda ülkenize özgü vergi mevzuatını destekleyerek esnek bir yapıda çalışmanıza yardımcı olur.

Microsoft Dynamics 365 Business Central içerisinde yer alan dahili CRM modülü ile Müşteri etkileşimlerini takip edin ve satış döngünüz boyunca en iyi satış, çapraz satış ve yenileme fırsatları hakkında rehberlik alın.
Microsoft Dynamics 365 Business Central image

İşletmenizin büyümesine uyum sağlayın

Satıştan satın almaya, servisten projelere kadar tüm ekiplerinizle daha akıllı çalışmanın yollarını keşfedin. İş süreçlerinizdeki verimliliği artırarak, büyümenize destek olun!

Microsoft Dynamics 365 Business Central Nedir?

Microsoft Dynamics 365 Business Central işletmenizi uçtan uca yönetebileceğiniz, web tabanlı, hepsi bir arada yeni nesil bir kurumsal kaynak planlama yazılımıdır. Mirosoft Dynamics 365 Business Central, KOBİ ve büyük ölçekli işletmelerin finansal yönetim, envanter yönetimi, satış ve müşteri ilişkileri yönetimi, üretim, servis yönetimi gibi iş süreçlerini entegre bir şekilde yönetmelerine yardımcı olur. Microsoft Dynamics 365 Business Central, kullanıcı dostu bir arayüze sahip bulut tabanlı bir çözümdür. Bu özellik, kullanıcılara herhangi bir yerden ve herhangi bir cihazdan erişim imkanı sunar. İşletmeler, verilerini güvenli bir şekilde saklamak ve yönetmek için Microsoft Azure altyapısından faydalanır.

Daha akıllı ve daha hızlı çalışın

İşimiz, doğru bilgiyi doğru zamanda aldığınızdan emin olmaktır.

Business Central Özellikleri Nelerdir?

Business Central aradığınız tüm işlevselliğe sahiptir. Potansiyeli keşfedin! İş Süreçlerinizi Yeniden Tanımlayın ve Büyümeye Geçin! İşinizi modernize edin Business Central ile ileriye taşıyın!

Size özel tekliflerimiz ve çözüm önerilerimiz için

bilgilerinizi bırakın