Business Central ile tüm süreçlerinizi birbirine bağlayın, işinizi kolaylaştırın! Dynamics 365 Business Central'ın web tabanlı alt yapısı ile işinize Cep Telefonu, Tablet ve Dizüstü bilgisayarınız ile her zaman  bağlı kalın!

Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP işletmenizi uçtan uca yönetebileceğiniz, web tabanlı, hepsi bir arada modern bir kurumsal kaynak planlama yazılımıdır.

İşletmenizi yönetirken ihtiyacınız olan Muhasebe/Finans, Tedarik Zinciri, Satış ve Pazarlama, Depo Yönetimi, Servis Yönetimi, Proje Yönetimi, Üretim Yönetimi (MPS & MRP), CRM, e-devlet çözümleri, Banka Entegrasyonları, İş Akışları, İnsan Kaynakları ve Bordrolama süreçlerini içerisinde barındırır.

Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP içerisinde barındırdığı çözümler ile, işletmenizde yer alan farklı disiplinlerin ilk günden iş birliği içerisinde çalışmasına yardımcı olur.

Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP pazar dinamiklerine uyum sağlamanıza yardımcı olması için IoT ve karma gerçeklik gibi Microsoft Azure üzerinde oluşturulan modern teknolojileri kullanarak büyüyen işletmeniz için ölçeklenebilir bir alt yapı sunuyor.

Microsoft Dynamics 365 Business Central birden fazla para birimini, döviz kurlarını destekleyerek, Intercompany ve konsolidasyon süreçlerinizi yürütürken, aynı zamanda ülkenize özgü vergi mevzuatını destekleyerek esnek bir yapıda çalışmanıza yardımcı olur.

Microsoft Dynamics 365 Business Central içerisinde yer alan dahili CRM modülü ile Müşteri etkileşimlerini takip edin ve satış döngünüz boyunca en iyi satış, çapraz satış ve yenileme fırsatları hakkında rehberlik alın.Microsoft Dynamics 365 Business Central

İşletmeniz büyüdükçe uyum sağlayın

Satış, servis, proje ve operasyon ekiplerinizde nasıl daha akıllı çalışabileceğinizi keşfedin

Business Central Nedir?

Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP işletmenizi uçtan uca yönetebileceğiniz, web tabanlı, hepsi bir arada yeni nesil bir kurumsal kaynak planlama yazılımıdır.

Daha akıllı ve daha hızlı çalışın

İşimiz, doğru bilgiyi doğru zamanda aldığınızdan emin olmaktır.

Business Central Özellikleri Nelerdir?

Business Central aradığınız tüm işlevselliğe sahiptir. Potansiyeli keşfedin!

Size özel tekliflerimiz ve çözüm önerilerimiz için

bilgilerinizi bırakın