İster Barkodlu, ister barkodsuz tüm stoklarınızı Navapp el Terminali ile yönetin, envanterinize her zaman hakim olun.

Navapp El Terminali Android El Terminaleri üzerinde çalışan bir uygulama olarak geliştirilmiştir. Business Central envanter modülü ile entegre bir şekilde çalışır. İster belgelerinizi Business Central üzerinde oluşturun, senkronizasyon yöntemi ile El Terminaline çekin. İsterseniz depo kullanıcılarının yetkileri dahilinde belgeleri doğrudan El Terminali üzerinde oluşturun ve Business Central’a gönderin.

Navapp El Terminali Business Central ile iki yönlü entegrasyon yeteneğiyle donatılmıştır. El Terminaline çektiğiniz siparişler ve transferler üzerinden teslim alma ve sevk etme süreçlerini yönetebilir, oluşturduğunuz belgeleri Business Central mali alt yapısına eş zamanlı olarak gönderebilirsiniz.

Navapp El Terminali uygulaması ile internet alt yapısı olmayan uzak lokasyonlarda çevrimdışı moddayken sayımlarınızı gerçekleştirebilir, internet alt yapısına kavuştuğunuz an sayım belgelerini Business Central’a aktarabilirsiniz. Bu özellik ile çevrimdışı dünyada işleriniz kesintiye uğramadan devam eder.

Navapp el Terminali uygulaması ile birden fazla Business Central şirketi için işlem yürütebilirsiniz. El Terminallerini farklı kullanıcılar ile açabilir, her bir kullanıcıyı el Terminali uygulamasındaki menü adımlarında hangi yetkiler ile donatılacağını Business Central üzerinden ayarlayabilirsiniz.

Navapp el Terminali uygulaması, depo kullanıcıları için sadece kendi depolarına ait hareketleri listeleyecek şekilde tasarlanmıştır. Bu özellik sayesinde depo kullanıcılarının kendi sorumluluğunda olmayan depolara hatalı veri girişi yapmaları engellenmiş olur.
İster Barkodlu, ister barkodsuz tüm stoklarınızı Navapp el Terminali ile yönetin, envanterinize her zaman hakim olun.