Microsoft Power BI sayesinde verilerinizde saklı içgörüleri keşfetmeleri için ekip üyelerini teşvik edin. En çok ihtiyaç duyduğunuz anda netliğe ulaşın!

Herkese yönelik iş zekası ile veri destekli bir kültür oluşturun. Kurumunuzun her düzeyindeki tüm çalışanların en güncel analizlerden faydalanarak kendinden emin bir şekilde karar almasına olanak tanıyın.

Kurumsal ölçekte self servis analiz elde edin. Bireysel kullanıcılardan kurum geneline kadar ölçeklendirilebilen bir analiz platformu ile birden fazla çözümün getirdiği ek maliyeti, karmaşıklığı ve güvenlik risklerini azaltın.

Güçlü sonuçlar için güçlü araçlar kullanın. Yüzlerce veri görselleştirmesi, yerleşik yapay zeka özellikleri, sıkı Excel tümleştirmesi ve önceden oluşturulmuş ve özel veri bağlayıcıları ile anlamlı içgörüler bulup bunları paylaşın.

Analiz verilerinizin korunmasına yardımcı olun. Duyarlılık etiketleme, uçtan uça şifreleme ve gerçek zamanlı erişim izleme gibi sektör lideri veri güvenlik özellikleriyle verilerinizi güvende tutun.

Herkese yönelik iş zekası ile veri destekli bir kültür oluşturun

Kurumunuzun her düzeyindeki tüm çalışanların en güncel analizlerden faydalanarak kendinden emin bir şekilde karar almasına olanak tanıyın.

Herkese yönelik iş zekası ile veri destekli bir kültür oluşturun

Verilerinizi dinleyerek güçlü sonuçlara ulaşın

Size özel tekliflerimiz ve çözüm önerilerimiz için

bilgilerinizi bırakın