Microsoft AppSource, endüstri lideri yazılım sağlayıcıları tarafından inşa edilen binlerce iş uygulaması ve hizmeti içeren bir çevrimiçi mağazadır. İşlerinizi çalıştırmanıza yardımcı olan iş yazılımlarını ve hizmetlerini bulmak, denemek, satın almak ve dağıtmak için AppSource'ı kullanabilirsiniz.

AppSource kataloğu hizmet olarak yazılım (SaaS) uygulamaları, Microsoft Azure, Dynamics 365, Microsoft 365, Power BI, Power Apps ve Microsoft iş ortaklarının danışmanlık hizmetleri için yerleşik çözümler içerir. AppSource ürün kataloğuna Microsoft 365, Dynamics 365 ve Microsoft Power Platform'da ürün içinde deneyim https://appsource.microsoft.com aracılığıyla erişin. AppSource'un çözümleri, microsoft kurumsal bayileri tarafından Bulut Çözümü Sağlayıcısı kullanılabilir.

BUSINESS CENTRAL - TURKISH TRANSLATION

Türkçe Dil Katmanı uygulaması, Dynamics 365 Business Central uygulamasına Türkçe dil katmanı ekler.

Daha Fazla Bilgi  

BUSINESS CENTRAL - TURKISH LOCALIZATION

Türkiye Yerelleştirmesi uygulaması, Dynamics 365 Business Central uygulamasına Türkiye yerel mevzuatını ve raporlamalarını ekler.

Daha Fazla Bilgi  

BUSINESS CENTRAL - PAYROLL

Bordro uygulaması, Türkiye mevzuatına uygun olarak çalışan bordrosu oluşturup takip etmenizi ve genel muhasebeye göndermenizi sağlar.

Daha Fazla Bilgi  

BUSINESS CENTRAL - E-INVOICE

E-Fatura uygulaması, satış, satınalma ve servis faturalarınızı elektronik fatura mevzuatına uygun olarak gönderip, almanızı sağlar.

Daha Fazla Bilgi  

BUSINESS CENTRAL - E-ARCHIVE INVOICE

E-Arşiv Fatura uygulaması ile, satış faturalarınızı satınalma iade faturalarınızı ve servis faturalarınızı alıcılarına pdf, html vb. formatlarda e-posta, sms veya herhangi bir elektronik yolla, hatta matbu olarak gönderebilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi  

BUSINESS CENTRAL - E-SHIPMENT

E-İrsaliye uygulaması, satış, satınalma ve servis sevk irsaliyelerinizin elektronik irsaliye mevzuatına uygun olarak gönderip, almanızı sağlar.

Daha Fazla Bilgi  

BUSINESS CENTRAL - E-LEDGER

E-Defter uygulaması, yevmiye defteri ve büyük defterin elektronik defter mevzuatına uygun olarak oluşturulmasını ve entegrasyonunu sağlar.

Daha Fazla Bilgi