Mağazanızı perakende çözümümüz sayesinde kontrol altında tutun anlık satış verilerine ve stok bilgilerine ulaşın!

Navapp Perakende uygulaması ister bir mağaza, isterseniz çoklu mağaza alt yapılarını yönetmek üzere tasarlanmıştır. Pos ve terazi entegrasyonları ile satış noktalarınızı yönetin, gün sonu işlemleri ile Poslarda gerçekleşen satışları mali sisteminize entegre edin. Mağaza, Reyon, ürün grubu, bazında karlılığı hesaplayın.

Ürün reçeteleri ile kendi ürettiğiniz ürünlerin maliyetlerini detaylı olarak yönetin. E-arşiv, e-fatura, e-irsaliye süreçleri ile perakende süreçlerinizi beraber yönetin.

Navapp perakende uygulaması el terminalleri ile mal kabulünden başlayarak tüm stok hareketlerinizi hatasız olarak yönetmenizi sağlar. El Terminalleri ile raf ve ürün etiketleri bastırabilir, mağazalar için gerekli olan ürünleri talep edebilirsiniz.

Navapp perakende uygulaması her bir mağazanın geçmiş satışlarını analiz ederek, mevsim farklarını da dikkate alarak hangi mağazada, hangi üründen ne kadar bulundurmanız gerektiğine dair önerilerde bulunur, bu sayede mağazalarınızda bulunması gereken optimum stok miktarına her zaman sizin için hesaplar.

Mağazanız size iyi hissettirsin

Fırsatı Değerlendirmenin Tam Zamanı

Perakende Satış Yönetimi Uygulamasının Tüm Özelliklerini Keşfedin

Size özel tekliflerimiz ve çözüm önerilerimiz için

bilgilerinizi bırakın