İnşaat, Mekanik, elektrik taahhüt projelerini, yapsat konut projelerini Navappro ile uçtan uca yönetin. Proje Teklifini oluşturun, projenizi planlayın, bütçesini oluşturun. İşvereni, taşeronları yönetin, stok durumunuzu kontrol edin, Keşif pozu bütçe sapmalarını proje bitimini beklemeden görün, gerekli tedbirleri erkenden alın!

Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP üzerinde dikey bir çözüm olarak geliştirilmiş olan, Navappro İnşaat Taahhüt ve Proje Yönetimi çözümü ile, inşaat, elektrik, mekanik veya yapsat konut projelerinizin, Keşif, Teklif, Bütçe, Nakit Akış, Satınalma, Sözleşme, Hakediş, Stok, süreçlerini yönetir, süreçlerinizi kontrol altına alırsınız.

Navappro ile proje teklifinden başlayarak, işin alınması, pozların ve birim fiyat analizlerinin oluşturulması, iş programına uygun bütçe ve nakit akış tablolarının hazırlanması, alınan işlerin taşeronlara dağıtılması gibi, tüm şantiye ve teknik ofis süreçlerini yönetirsiniz.

Navappro projelerin maliyet ve gelir analizlerinizi detaylı olarak yapabileceğiniz bir altyapı ile tasarlanmıştır. Gelir ve Gider bütçelerini Navappro ile oluşturabilir, Nakit Akışınız gözlemleyebilir, MsProject veya Primavera’da yaptığınız iş programını Navappro ile entegre çalıştırabilirsiniz.

Navappro, Dynamics 365 Business Central mali sistemi ile tam entegre bir çözümdür. Projelerin maliyet muhasebesi süreçleri ayrı bir uygulamaya ihtiyaç duymadan yönetilir. Şantiye ve merkez ofis bu tümleşik yapıda tek bir platformda beraber çalışır, hatalı veri tekrarının önüne geçilir.

Navappro, web tabanlı alt yapısı, tablet ve cep telefonu uygulamalarıyla sahadan veri toplamayı kolaylaştıran kullanıcı dostu bir alt yapı ile donatılmıştır. Bu altyapı sayesinde şantiyelerden yapılacak veri girişlerinin doğru ve hızlı bir şekilde girilmesi sağlanır.

Doğru parçayı bulamıyor musunuz?

Navappro ile parçaları tekrar bir araya getirmenize yardımcı olmak için buradayız.

Doğru parçayı bulamıyor musunuz?

Navappro ile tanışmanın tam zamanı!

Tüm özelliklerini keşfetmek için tıklayın..

Size özel tekliflerimiz ve çözüm önerilerimiz için

bilgilerinizi bırakın