Her marka bir başarı hikayesi. Başarılı ERP projelerinin sırrını biliyoruz!

Sertrans Logistics

1989 yılında İstanbul’da bir aile şirketi olarak kurulan Sertrans Logistics, kurulduğu ilk yıllarda uluslararası parsiyel ve multimodal taşımacılık alanında hizmet veren bir şirket iken, bugün gelinen noktada uçtan uca çözüm sunan bir lojistik şirketine dönüşmüştür. Sertrans tedarik zinciri yönetiminde verdiği katma değerli lojistik hizmetleriyle ulusal ve uluslararası müşterilerinin 30 yılı aşkın süredir güvenilir çözüm ortağıdır.

Turkon Lojistik

Turkon Lojistik A.Ş. 2011 yılı sonunda kurulmuş olup, faaliyetine 2012 yılının ilk günleri başlamış ve günümüze kadar süre gelen lojistik alanındaki faaliyetlerini Turkon Holding bünyesinde sürdürmektedir.İthalat ve ihracat alanında deniz, hava ve kara yolu yüklemelerinizi geniş acente ağı ve uluslar arası bağlantıları ile gerçekleştirmek, en iyi hizmeti en uygun maliyetlerle sunmayı hedeflemektedir.Turkon Lojistik A.Ş, kurumsal yapısı ve uzun yıllardır sektörde olmasının verdiği tecrübe ile Proje Taşımacılığını büyük bir başarı ile yapmaktadır.Denizyolu taşımacılığındaki yüksek tecrübe ile dünyanın her yerinde tonaj veya hacim sınırlaması olmadan bütün yüklemeleri kolayca elleçleyebilen bir firmadır. Ağır yük nakliyesi, proje ve yüklerin tahliyesinde ve taşınmasında dünyanın tüm denizlerinde uzman olmak ile birlikte her zaman güvenliği ve güvenirliği en üst düzeyde tutmaktadır.

Dağ Mühendislik

Bugüne kadar 3.200.000 metrekarelik inşaat alanına ulaşan ve Türkiye’nin en çok konut projesi üreten 2. Firması ödülüne layık görülen Dağ Mühendislik otuz yıl önce Konya’da faaliyet hayatına başladı. Geçmişten bugüne 30.000’in üzerinde konut, ticari ünite ve AVM üretimi gerçekleştiren marka her geçen gün kendinden emin adımlarla inşaat sektörünü daha da ileriye taşıyor. Dağ Ailesi tarafından kurulan Dağ Mühendislik sahip olduğu ilkeler ve değerler doğrultusunda günümüzde oldukça kaliteli ve yatırım değeri yüksek projelere imza atmaya devam ediyor.

Aytekin Serol

Üstün tasarım, proje yönetimi ve inşaat hizmetlerini eğitimli ve yetkin insan kaynağıyla sunan AYTEKİN SEROL İNŞAAT TAAH.MÜH. A.Ş., ana yüklenici olarak faaliyet gösterdiği mühendislik, taahhüt ve uygulama branşlarında kalite lideri hizmetlerini yürütür.

Martrade Group

Martrade Group, dünya çapında hizmetler sunan özel bir entegre lojistik hizmet sağlayıcısıdır. Almanya'nın Düsseldorf kentindeki şirket merkezinden yönetilen Grup, üç ana iş birimi aracılığıyla uzmanlaşmış lojistik hizmeti sunmaktadır: Deniz Taşımacılığı, Liman & Terminal İşletmeciliği ve Lojistik Proje Hizmetleri ana faaliyet alanları arasındadır.

Dekom

Mükemmel sistemler ve tesisler kuran DEKOM A.Ş. On farklı ülkede Üçyüzün üzerinde çalışanıyla • Telekomünikasyon • Savunma Sanayi • İnşaat • Bakım Arıza ve Servis Yönetimi • Entegrasyon ve Lojistik işkollarında hizmet vermektedir.

GP (Green Power) Holding

Green Power (GP) Holding, yenilikçiliğin, teknolojinin, yaratıcılığın, çeşitliliğin ve bütünlüğün profesyonel bir şekilde etkin kullanımı yoluyla dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek ve daha iyi fırsatlar yaratmak için kurulmuştur. GP Holding şu anda Türkiye, Suudi Arabistan, BAE, Irak, Mısır, Kenya, Malezya ve ABD'de faaliyet göstermektedir.

Management Centre Türkiye

Management Centre Türkiye (MCT) olarak Organizasyonel Gelişim ve İnsan Kaynakları alanlarında danışmanlık hizmetleri sunan bir yönetim danışmanlık şirketiyiz. Danışmanlık odağımız ile birlikte sunduğumuz hizmetler arasında; eğitim, fasilitasyon, yönetici konferansları ve uluslararası yönetici eğitim ve gelişim programları yer almaktadır.

Mepa Enerji Sistemleri

Enerji sektöründe 15 yılı aşkın tecrübe ve birikim, 2015 yılında MEPA Enerji Sistemleri San. ve Tic Ltd. Şti. çatısı altında gelişime açık ve müşteri odaklı felsefe ile hayata geçmiştir.

Sığınmacılar ve Göçmenlerle Dayanışma Derneği

20 yılı aşkın süredir, SGDD-ASAM kendisini, mültecilerin ve sığınmacıların Türkiye'de karşılaştıkları sorunlara çözüm yolu bulmaya, birincil ihtiyaçlarını karşılamaya ve temel hak ve hizmetlerden yararlanmalarını sağlamak için destek vermeye adamıştır.

İnt-Er Yapı

İnt-Er Yapı, 1995 yılında ÖZAK Global Holding'in öncü yaklaşımı ve kalite anlayışını inşaat sektörüne taşımak amacıyla kuruldu. Grubun küresel vizyonu doğrultusunda, İnt-Er Yapı'nın temel faaliyet alanı, yurt içi başta olmak üzere tüm dünyada inşaat taahhüt işleri olarak belirlendi.

Solb26

2007 yılında kurulan ve kısa süre önce yeniden markalaşan SOLB26, mega askılar, havaalanı terminal binaları, stadyum ve spor tesisleri, depolar, mimari cephe çelik işleri ve köprüler gibi ağır çelik yapıların tasarımı, üretimi ve montajı konusunda uzmanlık geçmişine sahiptir.

Matriks Bina Kontrol Sistemleri

Yangından Korunma, Acil Anons, Genel Müzik, Güvenlik, IP CCTV, Geçiş Kontrol, HVAC Otomasyonu, Aydınlatma Otomasyonu, Enerji İzleme Sistemlerinin Tasarımı, Uygulaması , Teslim sonrasında bakım ve Servis Hizmetleri konusunda yerel ve uluslararası standartlara uygun kaliteli ve etkin çözümler sunan uzmanlaşmış bir mühendislik firmasıdır.

Evcil Mühendislik

Türkiye Elektrik taahhüt sektörünün lider firmaları arasında yer alan Evcil Grup, 1990 yılında Dursun Evcil ve Tevfik Evcil kardeşler tarafından Evcil Elektrik ismiyle şahıs firması olarak sektöre ilk adımı atmıştır. 15 yıllık süre içinde çeşitli projelere imza atan Evcil Elektrik, kimliğini 12 EYLÜL 2005 tarihinde kurumlaştırarak tüzel kişiliğe dönüştürmüş ve Evcil Mühendislik Proje Elektrik Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti. unvanı ile kendini yenilemiştir.

Global Wind Service Turkey

Global Wind Service (GWS), dünya çapında rüzgar türbini kurulum ve servis projelerinde lider bir şirkettir. Kültürler arası farkındalığa ve yerel bilgiye odaklanmamız sayesinde, dünya genelinde müşteri taleplerini güvenli ve verimli bir şekilde karşılamak için benzersiz ve son derece uzmanlaşmış bir beceri tabanı oluşturduk.

Betaş Yapı

BETAŞ YAPI; 1997 yılında Betonarme Prefabrike Yapı Elemanları Üretimi, Proje Mühendislik, Müşavirlik ve Taahhüt hizmetleri vermek amacı ile kurulmuştur.

Kesir Mühendislik

Ülkemizde ve dünyada gün geçtikçe artan nüfusun enerji ihtiyacını karşılamak ve bunun çevre üzerindeki etkisini en aza indirerek, enerji alanında yaratıcı ve verimli çözümler üretmek ana amacımızdır. Kesir, 12 teknik departmanı, 120 kadrolu mühendisi ve yaklaşık 300 çalışanıyla Türkiye ve yurtdışında enerji sektörünün her alanında önemli projelere imza atmaktadır.

İME Mühendislik

İME Mühendislik elektrik ve elektronik tesisleri tasarım ve kurulum sistemlerinde uzun yıllar çalışmış, bilgi birikimleri tecrübeye dönüşmüş kişiler tarafından kurulmuş, proje ve taahhüt hizmetleri veren bir şirkettir.

Yılmaz İnşaat

Yılmaz İnşaat, tamamladığı telekomünikasyon altyapısı, kanalizasyon altyapısı, su altyapısı, doğal gaz altyapısı, otoyol inşaası, konut inşaası işleri ile inşaat sektöründe tanınan bir marka haline gelmiştir.

Doğuş Elektrik Elektronik

Doğuş altyapı hizmetleri, yapısal kablolama, aktif network, zayıf akım, elektrik ve teknolojik inşai çözümler ile tüm bina teknolojilerinde çözümler sunar.

Özak GYO

2009 yılında kurulan Özak GYO, yenilikçi, kaliteli ve verimlilik odaklı yaklaşımıyla konut, ofis, depolama, turizm ve perakende olmak üzere farklı segmentlerde geniş ürün gamı ve portföy yönetimiyle arazi ve proje geliştirme çalışmaları yürütüyor.

Yıldırımlar Giyim

Yıldırımlar Giyim 1990 yılında başladığı iş yaşamına kalite ve değerlerinden ödün vermeden 30 yıldır devam etmektedir. İş sağlığı ve Güvenliği öneminin bilinci ile ürettiğimiz ve sattığımız ürünlerde müşteri memnuniyeti sağlamanın yanı sıra hizmet verdiğimiz sektörlerde yaşanan iş kazaları ve meslek hastalıklarını bölgesel gözlemleyip AR-GE ve üretimimizin gelişimine yön vermekteyiz.

Form Elektrik

2000 yılında Ankara’da kurulan Form Elektrik, enerji sektörünü yakından takip ederek öncelikle Elektrik Dağıtım Şirketlerinin ihtiyacı olan kaliteli ürün ve mühendislik hizmetini sunmayı kendisine hedef olarak belirlemiş bir şirkettir. Bunun için dünyanın sayılı markalarının Türkiye temsilciliğini bünyesinde toplayarak büyümeye devam etmektedir.

Saman Cement

Saman Çimento, kendisini sektörde lider bir oyuncu olarak kurmayı hedefleyen son teknoloji bir çimento üretim şirketidir.

Gourmet Garage

Gourmet Garage çatısı altında; 10 butik market, 8 Bistro Cafe, 10 CarrefourSA GURME Reyon işletmeciliği, GourmEt Döner ve Gourmet Üretim olmak üzere 5 farklı kolda faaliyet göstermektedir.

EOS Otomotiv

2005 yılında kurulan firmamız yapmış olduğu yatırımlar ve kaliteli üretim politikaları ile otomotiv metal makina imalat alanında hızlı bir büyüme göstermiş ve sektörde güvenilir bir isim olmuştur.

Smartmessage

SmartMessage Marketing Platform, kitlenizle bağlarınızı sağlamlaştıracak deneyimlerin oluşmasına yardımcı olur.

Papilon Savunma

Dijital dönüşümün inovatif araştırmalarla mümkün olabileceğini bilen ekibimiz, mevcut biyometri tanımlama teknoloji çalışmalarına ek, Çoklu Ortam İşleme, Akıllı Güvenlik, Bulut, Otonom Araçlar, Robotik, Genişletilmiş Gerçeklik (XR) gibi odak teknolojiler için araştırma ve geliştirme faaliyetlerinde bulunuyor. İnovasyonu benimseyen Papilon, bilgi üretmesi ve bu bilgiyi yeni ürün, hizmet, teknoloji ya da sistemlerin geliştirilmesi için çalışıyor.

Aktay Otel İşletmeciliği

Türkiye’nin eşsiz turizm potansiyeline ve hizmet sektöründeki tecrübesiyle bu potansiyeli değerlendirerek fark yaratabileceğine inanan Özak Global Holding, Aktay Turizm’i, büyük yatırımların cesaret istediği 2004 yılında kurdu.

Ela Quanlity Resort

Akdeniz'in incisi Antalya Belek'te Türk misafirperverliğine sahip, aile ve çocuk dostu bir ortamda, ihtişamlı bir mimaride, konforlu ve ayrıcalıklı bir tatil...

Zimed Medikal

Zimed Medikal Türkiye’nin en ileri üretim merkezlerinden biri olan Gaziantep ilinde 15 yılı aşkın tecrübe ve birikime sahip yönetim ekibi tarafından kurulmuştur. Zimed Medikal, hastaların yaşam kalitesin iyileştirmek ve geliştirmek amacıyla yenilikçi ortopedik çözümler sağlayarak, ortopedik implant, harici cihazlar ve bunların cerrahi aletlerinin tasarım, üretim ve dağıtımını dünya kalite standartları içerisinde profesyonel anlamda gerçekleştirmeye kendini adamıştır.

Else Enerji

ELSE Enerji; 2011 yılından bu yana, yenilenebilir enerji sektöründe Güneş Elektrik Santralleri odaklı, mühendislik, danışmanlık, uygulama, işletme ve bakım hizmetleriyle sektörün öncü ve başarılı firmaları arasındadır. Müşterilerine ihtiyaç odaklı paket hizmetler sunarak, elde ettiği tecrübe ile kaliteden ödün vermeden uzun ömürlü Güneş Elektrik Santralleri kurmaktadır. Kendi yatırımı olan Güneş Elektrik Santrallerini de kurarak, aynı zamanda yatırımcı kimliği de bulunmaktadır.

ElseRoof

ElseRoof olarak amacımız; öncelikle çatı pazarında güneş elektrik santrallerinin yaygınlaşmasını sağlamaktır. Ancak burada sadece çatı ile kendimizi sınırlamayacağız. Şebekenin olduğu yerlerde müşterilerimizin çatılarına, otoparklarına veya evinin, işyerinin bahçesinin bir kenarına kurduğumuz ve kuracağımız sistemler sayesinde yüksek elektrik faturalarını en aza indirmeyi hatta sıfırlamayı amaçlamaktayız. Ayrıca şebekenin olmadığı yerlerde de, müşterilerimizin şebekeden bağımsız (off grid) sistemlerle elektrik ihtiyaçlarını karşılamalarını sağlıyoruz.

Heran Enerji

Heran Enerji; 2012 yılında, yenilenebilir enerji kaynaklarından lisanssız elektrik üretimine imkan veren mevzuatın yayınlandığı dönemden bu yana sektör içerisinde hizmet etmiş olan idari ve teknik bir kadro tarafından kurulan, güneş enerjisinden elektrik üretimi odaklı, yenilenebilir enerji konusunda faaliyet gösteren bir firmadır.

Primetals Technologies

Primetals Technologies, metal üreticilerine son teknoloji, özel olarak tasarlanmış tesis ekipmanı ve hizmetleri sağlar.

Matrix Insurance & Reinsurance Brokers S.A.

Yaklaşık 20 yıldır müşterilerimize kapsamlı sigorta ve reasürans çözümleri sunuyoruz.

EYG Grup

EYG, gayrimenkul sektörünün önde gelen liderlerinden Ömer Faruk Çelik tarafından yenilikçi iş modelleri geliştirmeyi hedef alan çalışma anlayışıyla gayrimenkul sektörünün geleceğe dönük sürdürülebilir yapılanmasında aktif rol oynamak üzere 2014 yılında kuruldu.

Nano Teknoloji Araştırma Merkezi - Nanotam

Nanotam, eğitim ve öğretime büyük önem vererek uygulamalı nanobilim ve nanoteknoloji araştırmalarına kendini adamıştır. Nanoteknoloji ile ilgili araştırma çabalarını barındıran ve nanoteknoloji ve malzeme tabanlı yüksek teknoloji problemlerini çözmek için hükümetlerin yanı sıra dış şirketlerle işbirliği yapan disiplinler arası bir araştırma ortamıdır.

SESRIC

İslam Ülkeleri İstatistik, Ekonomik ve Sosyal Araştırma ve Eğitim Merkezi (SESRIC), İslam İşbirliği Teşkilatı'nın (İİT) bir yan kuruluşu olarak, İslam İşbirliği Teşkilatı'nın (İİT) 8. İslam Konferansı'nda kabul edilen 2/8-E sayılı Karar uyarınca kurulmuştur.

Vizzion Europe

Pazar beklentilerine uygun olarak son kullanıcıların gereksinimlerine uygun uyumlu gayrimenkul geliştirir.

İnt-Er Yapı Başarı Hikayesi

İnt-er Yapı proje konseptine uygun kapsamlı hizmetiyle inşaat sektörüne yepyeni bir bakış açısı getirmektedir.

Daha Fazla Bilgi  

Gourmet Garage Başarı Hikayesi

Mak Gıda’nın 9 Butik Market, 13 Bistro Cafe, 20 CarrefourSA Gurme Unlu Mamül Reyon İşletmeciliği, Gourmet Döner ve Gourmet Üretim mağaza ve iş kolları Microsoft Dynamics 365 Business Central ve Navapp Perakende Çözümü ile yönetiliyor.

Daha Fazla Bilgi  

Size özel tekliflerimiz ve çözüm önerilerimiz için

bilgilerinizi bırakın