Uzun yıllar ERP danışmanlığı yapmış bir ekip tarafından ERP dünyasına "Faydalı Olmak" sloganı ile 24 Şubat 2015 tarihinde kurulduk. Kurulduğumuz günden bu yana genç ve dinamik kadromuz ile müşterilerimize, iş ortaklarımıza hızlı ve güvenilir hizmetler sunuyoruz. 
 
İstanbul merkezli bir teknoloji ve danışmanlık şirketiyiz. Ankara Hacettepe Teknokent içerisinde yer alan AR-GE ekibimiz ile katma değerli yazılım çalışmaları yürütüyoruz. Her iki ofisimizden yurt içi ve yurt dışına hizmet veriyoruz.    
 
Çalışmalarımızı Microsoft’un ERP kategorisinde Silver iş ortağı olarak yürütüyoruz. Microsoft’un Dynamics 365 Business Central, Dynamics Nav, Power BI ve iş çözümleriyle müşterilerimize ve iş ortaklarımıza uçtan uca danışmanlık hizmetlerini yürütüyoruz.
 
Dünyada şirketler arasındaki rekabet her geçen gün artıyor, maliyetleri düşürmek, karlılığı artırmak, nakit akışı, saha operasyonlarını yönetmek, potansiyel pazarlara ulaşmak, alınan işleri zamanında bitirmek ve teslim etmek son derece önemli. Bu süreçlerin herhangi birinde sorun yaşandığında tökezlemeniz kaçınılmaz. Bütün bu süreçleri dijitalleşmeden yönetmeniz mümkün değil, eğer şirketlerimizin uluslararası arenada rekabette kalmalarını istiyorsak, hızlıca, en küçüğünden en büyüğüne kadar dijitalleştirmek zorundayız. Navapp olarak kurulduğumuzdan günden bugüne, müşterilerimizin dijital dönüşüm süreçlerinde onlara yol gösteriyoruz.