Kurumsal image
Dijital Dünyanın ERP Rehberi: Navapp

Uzun yıllar ERP danışmanlığı yapmış bir ekip tarafından, "Faydalı Olmak" sloganı ile 24 Şubat 2015 tarihinde kurulan Navapp, iş dünyasının karmaşık dünyasında size rehberlik ediyor. Biz, İstanbul merkezli bir teknoloji ve danışmanlık şirketiyiz ve Ankara Hacettepe Teknokent içerisinde bulunan AR-GE ekibimiz ile katma değerli yazılım çalışmalarını yürütüyoruz. Genç ve dinamik kadromuz ile hem yurt içinde hem de yurt dışında hızlı ve güvenilir hizmetler sunuyoruz.

Neden Navapp'i Seçmelisiniz?

Microsoft İş Ortaklığı: Navapp olarak, Microsoft’un ERP kategorisinde Silver iş ortağıyız. Microsoft Dynamics 365 Business Central, Dynamics Nav, Power BI ve iş çözümleri için en güncel teknolojileri kullanarak müşterilerimize ve iş ortaklarımıza en iyi hizmeti sunuyoruz.

İşinizi Dijitalleştirin: Dijital dönüşüm, günümüz iş dünyasının anahtarıdır. Şirketler arası rekabet artıyor ve maliyetlerinizi düşürmek, karlılığı artırmak, nakit akışını yönetmek ve yeni pazarlara ulaşmak zorunlu hale geliyor. Navapp, bu süreçlerinizi dijitalleştirerek sizi rekabette bir adım öne taşıyor. Uluslararası arenada rekabet etmek istiyorsanız, dijitalleşme artık bir seçenek değil, bir gereklilik.

Dijital Dönüşümünüzü Destekliyoruz: Navapp, kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimizin dijital dönüşüm yolculuklarında onlara rehberlik ediyor. Siz de bu yolculuğa katılarak işinizi daha verimli ve rekabetçi hale getirebilirsiniz.