e-Dönüşüm süreçleri tüm özel şirketleri kapsayacak şekilde geniş bir alana yayılıyor, siz de yerinizi alın!

Türkiye uzunca süredir e-Dönüşüm süreçlerini tamamlamaya çalışıyor. Özellikle devletin e-Dönüşümü bir politika olarak belirlemesiyle birlikte kamu kurumlarında başlayan e-Dönüşüm süreçleri özel şirketleri de kapsayarak geniş bir alana yayılıyor.

Navapp, geliştirdiği e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv Fatura, e-İrsaliye, e-Mutabakat ve e-Beyanname çözümleri ile işletmelerin e-Dönüşüm süreçlerinde geride kalmadan gelişmelerine yardımcı oluyor.

Tüm e-Çözümlerimiz Türkiye mevzuatına uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Onaylanmış sistem entegratörleri üzerinden, Microsoft Dynamics 365 Business Central içerisinde oluşturduğunuz tüm e-Belgelerinizi müşteri/satıcılara ve Gelir İdaresi Başkanlığı sistemlerine güvenle gönderebilirsiniz.

Tarafınıza gönderilmiş olan tüm e-Belgelerin onay ve red süreçlerini ek bir portale ihtiyaç duymadan Microsoft Dynamics 365 Business Central içerisinde yürütün. Doğrudan Microsoft Dynamics 365 Business Central içerisinde oluşturduğunuz belgeler e-Belgelere dönüşsün, bu sayede hatalı işlem yapılmasının önüne geçin.

Mevzuatta yapılan e-Belge düzenlemelerine Navapp e-Dönüşüm çözümleri ile hızlıca erişin. Navapp danışmanlık kadrosu, e-Belgelerde yaşanan değişimleri takip ederek e-Dönüşüm çözümlerimizi sürekli güncel tutar, müşterilerimiz her zaman güvenilir, Gelir İdaresi Başkanlığı ile uyumlu son geliştirmeleri kullanmanın keyfini yaşarlar.

e-Dönüşüm

Tüm e-Dönüşüm çözümlerimize göz atmak için tıklayın.