Daha verimli çalışmanız için yetkin ekibimizle yanınızdayız! Kurumsal Kaynak Planlama uygulamaları, işletmenize özel yazılım geliştirme, süreç danışmanlığı, proje yönetimi, test süreçleri ve devreye alma işlemlerinizi yönetiyoruz. 

Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP) ve Power Platform Ürünleri

Microsoft teknolojilerine hakim yetkin, enerjik kadromuzla Microsoft Dynamics 365 Business Central ve Microsoft Power Platform ürünlerinin satış, analiz, danışmanlık ve yazılım geliştirme süreçlerini yönetiyoruz. Dynamics 365 Business Central’ın açık kod alt yapısı ile işletmelere her konuda çözüm önerileri sunuyoruz. Çözüm önerileri mevcut süreçlerin değiştirilmesi veya olmayan bir sürecin yeni baştan tasarlanması şeklinde olabilir, her iki seçenek için de yetkin ekibimiz ile yanınızdayız. İşletmenizin dijital yolculuğunu teknoloji devi Microsoft'un Kurumsal Kaynak Planlama ürünü Business Central ile yönetin.

Daha Fazla Bilgi

Akıl Küpü Çözümler

Microsoft Dynamics 365 Business Central üzerinde geliştirdiğimiz sektöre özgü dikey çözümlerimiz ile, işletmenizin ihtiyaç duyduğu operasyonel süreçleri yönetmenize yardımcı oluyoruz. İnşaat, Proje Yönetimi, Perakende, Gayrimenkul Satış / Kiralama, çözüm portföyümüzden bir kaçını oluşturuyor. Microsoft Dynamics 365 Business Central'ın Türkiye vergi mevzuatına uygun yerelleştirme paketi, İnsan Kaynakları, Ücret Bordrosu, Kurumsal Satınalma Yönetimi, El Terminali ve e-Dönüşüm uygulamaları gibi pek çok çözümümüz ile sektör bağımsız olarak işinizi yönetmenize yardımcı oluyoruz.

Daha Fazla Bilgi

Proje Yönetim, Danışmanlık ve Destek Hizmetleri

Kurumsal Kaynak Planlama uygulamaları ile işletmelere uygun özel yazılım geliştirme uygulamalarının analiz, süreç danışmanlığı, proje yönetimi, yazılım geliştirme aşamaları, test süreçleri ve devreye alma işlemlerini yönetiyoruz. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz 100+ Kurumsal Kaynak Planlama projesinde edindiğimiz süreç yönetim tecrübemizi, Microsoft’un Kurumsal Kaynak Planlama metodolojileri ile harmanlayarak başarılı yazılım projelerine imza atıyoruz.

Daha Fazla Bilgi