Akıl Küpü Çözümler

Microsoft Dynamics 365 Business Central üzerinde geliştirdiğimiz sektöre özgü dikey çözümlerimiz ile, işletmenizin ihtiyaç duyduğu operasyonel süreçleri yönetmenize yardımcı oluyoruz. İnşaat, Proje Yönetimi, Perakende, Gayrimenkul Satış / Kiralama, çözüm portföyümüzden bir kaçını oluşturuyor.

Microsoft Dynamics 365 Business Central ‘ın Türkiye vergi mevzuatına uygun yerelleştirme paketi, İnsan Kaynakları, Ücret Bordrosu, Kurumsal Satınalma  Yönetimi, El Terminali  ve e-Dönüşüm uygulamaları gibi pek çok çözümümüz ile sektör bağımsız olarak işinizi yönetmenize yardımcı oluyoruz.

Akıl Küpü Sektörel Çözümler

İnşaat taahhüt proje yönetimi, perakende satış yönetimi, konut satış ve kiralama yönetimi. Sektörünüze özel dikey çözümlerimiz ile süreçlerinizi tüm ayrıntılarıyla ERP yazılımınızda takip edebilirsiniz. Sektörel çözümlerimiz ile hedeflerinize kısa yoldan emin adımlarla ulaşın.

Navappro İnşaat Taahhüt ve Proje Yönetimi Ürün Sayfası

Perakende Satış Yönetimi Ürün Sayfası

Gayrimenkul Satış ve Kiralama Yönetimi Ürün Sayfası

Ücret Bordrosu Ürün Sayfası


Akıl Küpü e-Dönüşüm Çözümleri

Türkiye uzunca süredir e-Dönüşüm süreçlerini tamamlamaya çalışıyor. Özellikle devletin e-Dönüşümü bir politika olarak belirlemesiyle birlikte kamu kurumlarında başlayan e-Dönüşüm süreci özel şirketleri de kapsayarak geniş bir alana yayılıyor. Navapp, geliştirdiği e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv Fatura, e-İrsaliye, e-Mutabakat ve e-Beyanname çözümleri ile işletmelerin, e-Dönüşüm süreçlerinde geride kalmadan gelişmelerine yardımcı oluyor.

e-Dönüşüm Çözümleri Ürün Sayfası


Akıl Küpü İş Çözümleri

Navapp iş çözümü ailesi ürünleri ile iş akışlarınızı kontrol altına alıp tüm operasyonlarınızı ERP yazılımınız üzerine taşıyabilirsiniz. 

Akıl Küpü İş Çözümleri Ürün Sayfası