Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP) ve Power Platform Ürünleri

Microsoft teknolojilerine hakim yetkin, enerjik kadromuzla Microsoft Dynamics 365 Business Central ve Microsoft Power Platform ürünlerinin satış, analiz, danışmanlık ve yazılım geliştirme süreçlerini yönetiyoruz. 

Microsoft Dynamics 365 Business Central’ın açık kod alt yapası ile işletmelere her konuda çözüm önerileri sunuyoruz. Çözüm önerileri mevcut süreçlerin değiştirilmesi veya olmayan bir sürecin yeni baştan tasarlanması şeklinde olabilir, her iki seçenek için de yetkin ekibimiz ile hizmet veriyoruz.

Microsoft teknolojileri ile İşletmenizin ihtiyacı olan çözümleri uçtan uca geliştirip, işletmenizi yönetmenize yardımcı oluyoruz. İşinizi her yerden yönetmeniz için sizinle ilk günden birlikteyiz.

Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP

Microsoft’un kullanımı kolay, kurulumu hızlı ERP’si Dynamics 365 Business Central (Dynamics NAV) ile işletmenizdeki tüm süreçlerin kontrolü sizin elinizde. Açık kod mimarisi ile şirketinize özgü geliştirilen süreçleri platform bağımsız kullanmanın keyfini sürün. Finans, Satınalma ve Envanter, Üretim, Servis Yönetimi, Proje Yönetimi, Satış Pazarlama / CRM, Bordro ve Türkiye mevzuatına uygun e-çözümler ve daha fazlası Microsoft Dynamics 365 Business Central’da.

Microsoft Dynamics 365 Business Central Ürün Sayfası

Power Platform Ürünleri

İşletmenize ait tüm fonksiyonlara ait verileri tek bir tabloda analiz etmek ister misiniz? Microsoft Power BI, Dynamics 365 Business Central içerisindeki hazır paketleri ile işletmenize ait verileri yönetici konsollarına çevirir, bu sayede işletmenize ait kararları daha hızlı ve doğru şekilde alırsınız. Power BI’ın web arayüzü ile işletmenizde yer alan tüm uygulamalarınızda yer alan önemli verileri analiz edin ve çarpıcı etkileşimli raporlar oluşturun.

Microsoft Power BI Ürün Sayfası