Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP) ve Power Platform Ürünleri

Yenilikçi ve yetkin kadromuz sayesinde, Microsoft teknolojilerine hakim bir şekilde faaliyet gösteriyoruz. Microsoft Dynamics 365 Business Central ve Microsoft Power Platform ürünlerinin satış, analiz, danışmanlık ve yazılım geliştirme süreçlerini yöneterek, işletmelerinizi daha akıllı, daha verimli ve daha rekabetçi hale getirmelerine destek oluyoruz.

Microsoft Dynamics 365 Business Central ve açık kod alt yapısını kullanarak, işletmelerinizi her açıdan desteklemek için çeşitli çözüm önerileri sunuyoruz. Bu çözüm önerileri, mevcut süreçleri optimize etmek veya eksik olan süreçleri yaratmak gibi farklı şekillerde olabilir. Her iki durumda da, deneyimli ve uzman ekibimiz ile en etkili çözümleri tasarlayarak işletmenize sunmaktayız.

Microsoft teknolojileri ile işletmenizin ihtiyaç duyduğu çözümleri uçtan uca geliştirerek, işletme yönetiminizi daha basit ve verimli bir hale getiriyoruz. İşinizi her yerden yönetebilmeniz için size ilk adımdan itibaren destek sağlıyoruz.

Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP çözümü ile, Microsoft'un kullanımı kolay ve hızlı kurulumlu ERP'si olan Dynamics 365 Business Central (Dynamics NAV) sayesinde işletmenizdeki tüm süreçlerin kontrolünü elinize alıyorsunuz. Açık kod mimarisi sayesinde, işletmenize özgü geliştirilen süreçleri platform bağımsız bir şekilde kullanabilirsiniz. Finans, Satınalma ve Envanter, Üretim, Servis Yönetimi, Proje Yönetimi, Satış Pazarlama / CRM, Bordro ve Türkiye mevzuatına uygun e-çözümler gibi geniş bir yelpazedeki özellikler, Microsoft Dynamics 365 Business Central'ın içinde yer alıyor.

Microsoft Dynamics 365 Business Central Ürün Sayfası

Ayrıca, Power Platform ürünleri ile işletmenizin tüm fonksiyonlarına ait verileri etkili bir şekilde analiz edebilirsiniz. Microsoft Power BI, Dynamics 365 Business Central içindeki hazır paketler ile işletmenize ait verileri yönetici konsollarına çevirir, böylece işletme kararlarınızı daha hızlı ve daha kesin bir şekilde alabilirsiniz. Power BI'ın kullanıcı dostu web arayüzü sayesinde işletmenizdeki tüm uygulamalardan elde edilen önemli verileri analiz edebilir ve etkileşimli raporlar oluşturabilirsiniz.

Microsoft Power BI Ürün Sayfası

İşletmelerinizi geleceğe taşımak için geliştirdiğimiz bu çözümler ile daha verimli, daha akıllı ve daha rekabetçi olmanıza yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz. Microsoft teknolojileriyle donatılmış ekibimiz, sizinle işbirliği yapmaktan ve işletmenizin ihtiyaçlarını karşılamak için her zaman sizinle.