Business Central İşinize Nasıl Değer Katar?

Eğer sizde işiniz büyüdükçe, ihtiyaçlarınıza cevap verecek bir ERP arayışı içerisindeyseniz doğru yerdesiniz. Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP işletmenizdeki tüm süreçlerinizi yönetebileceğiniz hepsi bir arada çözümler sunar. Microsoft Dynamics 365 Business Central ile daha hızlı, daha verimli olmanız mümkün. Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP sunduğu kolay veri giriş ekranları ile kullanıcıların işlerini daha hızlı yapmalarına ve daha verimli çalışmalarına yardımcı olur.

Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP işletmeniz büyüdükçe size uyum sağlayan ERP

Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP siz neredeyseniz her zaman yanınızda. İster şirket içi bir kurulum, isterseniz bulut üzerinde bir kurulum tercih edin. İnternete bağlı olduğunuz her yerden Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP’a bağlanabilirsiniz. Windows, Android ve iOS cihazlarında masaüstü, tablet veya mobil cihazlardan Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP’ın yeteneklerine her yerden erişin. Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP ister şirket için kurulum, isterseniz Microsoft Azure üzerinde Saas yöntemiyle kullanabilirsiniz. Tercihinize göre satınalma yapabilir veya aylık kiralama ücreti ile ilk yatırım maliyetinizi en aza indirirsiniz. Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP’ı hangi yöntem ile kullanmayı tercih edersiniz?Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP, Microsoft Azure platformu üzerinde yer alan IOT, Makine öğrenimi, karma gerçeklik teknolojileri ile entegre çalışır. Dynamics 365 Busimness Central Bu modern teknolojiler ile Pazar dinamiklerine uyum sağlamanıza yardımcı olur. İşletmeniz büyürken Azure teknolojileri ile ölçeklenebilir bir yapı oluşturmanıza yardımcı olur.

Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP’ı ihtiyaçlarınıza göre uyarlayın. Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP 55 ülkede ilgili ülkelerin yerel mevzuatı ve yerel dili ile çalışır. Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP, Microsoft Power Apps, Power Automate ve Power Virtual Agent'ları kullanarak verimli çalışmasını en üst düzeye çıkarabilirsiniz. Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP kullanıcı arabiriminde yapacağınız değişikliklerde kod bilgisine ihtiyaç duymadan değişiklikleri yapın ve çözümü kendinize uygun hale getirin.

Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP ile işletmenize ait derinlemesine bilgi sahibi olun

Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP rol bazlı bir ERP olarak tasarlanmıştır. Kullanıcılar kendi rollerine uygun çalışma ortamında, kendileri için tasarlanmış gerçek zamanlı panolar ve KPI’lar ile işletmeye özgü detay verilere her zaman her yerden ulaşabilirler. İşletme hakkında daha akılcı karar verme noktasında bu gerçek zamanlı panolar her zaman kullanıcıya kılavuzluk eder.

Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP ile öneriler alarak süreçlerinizi optimize edin

Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP geçmiş verilerinizi dikkate alarak kullanıcılara gerçek zamanlı öneriler sunar. Bir satış eyleminde faturayı keseceğiniz müşterinizin geçmiş ödeme performansını kontrol ederek mevcut yeni faturayı hangi vadede ödeyeceğini söyleyebilir. Stoğu azalan ürünleriniz için geçmiş dönemleri kontrol ederek ne kadar alım yapmanız gerektiği konusunda öneriler sunabilir. Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP geçmiş verilerinizden elde ettiği öneriler ile çalışanlarınızı doğru iş akışlarına yönlendirir, verimliliği en üst düzeye çıkarır.

Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP ile iş akışlarınızı yönetin

Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP gelişmiş bir iş akış yönetimiyle birlikte gelir. Faturalar, Siparişler, Teklifler, Müşteri / Satıcı, Stok kartı gibi pek çok belge ve kartı bir iş akışı ile onaya gönderip yönetebilirsiniz. İş Akışları sayesinde veriler onaylandıktan sonra kaydedilir ve hatalı veri girişlerinin önüne geçilmiş olur.

Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP ile Microsoft 365 Office arasında ahenkle çalışın

Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP Microsoft’un diğer teknolojileri güçlü bir entegrasyon içerisindedir. Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP ile, tekliften nakde, iş akışı gibi müşteri ve çalışan deneyimlerini iyileştirmek için iş verilerinizi Microsoft Outlook ve Excel gibi üretkenlik araçlarıyla bağlayın. Tekliflerinizi Outlook içerisinden yönetin, verilerinizi Excel ile düzenleyin.

Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP ile finansal verilerin kontrolünü elinize alın

Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP modern Finans Yönetim araçları ile bütçe ve nakit akışlarınızı yönetin. Müşterileriniz için geç-ödeme tahminlerini öğrenin, vade sürelerini kısaltın. Banka mutabakatlarını yönetin, Sabit Kıymetlerinizi bütçeleyin, amortismanları kayıt altına alın. Projelere ait bütçelene ve gerçekleşen aşamalarını analiz edin. İşletmeniz hakkında doğru kararlar verin.

Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP ile işletmenizi global pazarlara açın

Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP çoklu coğrafyada yer alan şirketlerinizi kolayca yönetir. Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP 55 farklı ülkede ilgili ülkelerin yerel dili ve yerel mevzuatı ile çalışır. Bu sayede ülke dışında yer alan şirketleriniz diğer ülke mevzuatlarına uyumlu çalışır, bu konuda endişe etmenize herek kalmaz. Çoklu şirketleriniz arasında Intercompany ve konsolidasyon özellikleri ile veri akışını kolaylaştırabilir, şirket verilerinizi birleştirerek grubunuz için mali görünürlüğü en üst düzeye çıkarırsınız.

Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP ile yılsonu işlemlerinizi hızlandırın raporlamayı öne çıkarın

Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP, Finansal süreçlerinizde yer alan dönemsel faaliyetlerinizi otomatikleştirir. Stok maliyetlerinin hesaplanması, muhasebeleştirilmesi, ay sonu stok dönemlerinin kapatılması doğru ve hızlıca gerçekleştirilir. Türkiye mevzuatına uygun KDV raporları, Maliyet Hesaplarının Yansıtılması, Gelir Tablosu hesaplarının kapatılması ve kapanış açılış işlemleri otomatik olarak oluşturulur.

Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP ile finansal performansınızı izleyin

Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP ile gerçek zamanlı nakit akışınızı yönetmek, eğilimleri analiz etmek ve işinizi planlamak için yerleşik Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP raporlarını kullanın. Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP içerisindeki sınırsız boyut tanımları ile mali verilerinizi detaylı analiz edin. Microsoft Power BI ile finansal verilerinize ulaşın, işletmenizi Power BI görsel raporları ile derinlemesine yönetin.

Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP ile doğru kararlar alın

Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP ile doğru iç görüler elde etmek ve güvenle finansal kararlar almak için, Muhasebe / Finans, Satınalma, Satış ve Pazarlama, Envanter, Proje Yönetimi, Üretim, süreçlerindeki yerleşik raporları, rol merkezlerinde yer alan panoları ve Power BI raporlarını bir arada kullanın.

Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP ile potansiyel müşterilerinize daha yakından bakın

Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP dahili CRM çözümü beraber gelmektedir. Potansiyel müşteriler, fırsatlar, satış döngüleri, müşteri görüşmeleri gibi CRM süreçlerini Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP’da yönetin.

Satış döngünüz boyunca potansiyel müşterileriniz ile olan görüşmeleri, yazışmaları etkileşim olarak kayıt edin, potansiyel müşterilerinizi sürekli takipte kalın. Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP ile en iyi satış, çapraz satış ve yenileme fırsatları hakkında bilgiler alın.

Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP ile satış fiyatlarını, iskontoları, müşteri gruplarını yönetin

Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP Satış ve Pazarlama modülü içerisinde yer alan satış fiyatları, iskonto tanımları, müşteri ve madde iskonto grupları esnek fiyatlandırma yapıları oluşturmanızda her zaman yardımcınızdır. Müşterilerinizi farklı gruplara ayırabilir, her grup için farklı fiyatlar ve iskontolar belirleyebilirsiniz. Bu sayede müşterilerinize sunduğunuz avantajları segmentlere ayırarak daha iyi bir müşteri deneyimi oluşturursunuz. Müşteri sözleşmeleri ile, Fiyatlar, indirimler, teslimat tarihleri, ürün kullanılabilirliği ve sipariş karşılama durumu hakkındaki ayrıntılara hızlı bir şekilde ulaşır, sözleşmelerinizi yönetirsiniz.

Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP ile müşterilerinize olağanüstü servis hizmeti sunun

Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP Satış ve Pazarlama modülü, doğrudan Servis Yönetim modülü ile entegre bir şekilde çalışır. Satışını yaptığınız ürünler doğrudan Servis Yönetim modülüne aktarılır, aktarılan ürünlere servis hizmeti sunmaya başlarsınız. Satış ve Servis departmanı çalışanlarınız ortak veri havuzunda müşterilerden gelen sorulara hızlı bir şekilde yanıt verir. Servis hizmeti vereceğiniz ürünler için garanti sürelerini yönetin, işçilik bedellerini tanımlayın müşterilerinizden gelen ürünlerin parça değişim süreçlerini yönetin. Garanti dışı hizmetleri otomatik olarak faturalandırın. Servis departmanı çalışanlarınıza servis iş emirlerini atayın, servis planlamalarını yönetin. Müşterileriniz ile yaptığınız bakım sözleşmelerini tanımlayın, bakım işlemlerini yönetin, bakım faturalarını oluşturun, müşteri sadakatini en üst düzeye çıkarın.

Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP ile projelerinizi yönetin

Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP ile projelerinizi bütçeleyin, kaynaklarınızı planlayın, gerçekleşmeleri kayıt altına alın. Zaman çizelgeleri ve gelişmiş maliyet yönetim raporlarını kullanarak proje karlılığını en üst seviyeye çıkarın. Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP ile proje gelirlerinizi planlayın, gerçek maliyetler ile müşteri faturalarınızı otomatik oluşturun, gelir gerçekleşmelerini takip edin. Projelerinizin durumu, karlılık ve kaynak kullanımların hakkında gerçek zamanlı panolarla projeleri iş zekasını kullanarak yönetin.

Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP ile tedarik zincirinizi optimize edin

Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP Tedarik Zinciri yönetimi ile tedarikçileriniz ile daha yakın ilişkiler kurun, tedarikçilerden gelen teklifleri değerlendirin, en uygun teklifleri siparişlere dönüştürün. Tedarik zinciri yönetimini iş akışları ile kontrol altına alın, onaylar ile iç ve dış tedarik zinciri politikalarına uyum sağlayın. Stok kartlarınızı farklı maliyet yöntemleri belirleyebilir, stok devir hızı ile elde bulundurduğunuz stok miktarlarını kontrol edin. Stoklarınızı depolar arasında transfer edin, depolarınızı en optimum düzeyde yönetin. Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP’da otomatik olarak satın alma siparişleri oluşturmak için yerleşik zeka, satış tahminleri ve beklenen stok bitimlerini kullanarak fiili, talebe ve kullanılabilirliğe dayalı olarak envanterinizi yönetin.

Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP ile deponuzu yönetin

Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP ile depo yönetimini optimize edin, depolama tesislerinizdeki organizasyonu iyileştirin. Deponuzun düzenini yansıtacak Alan, Göz ve Rafları ayarlayın. Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP ile stokların türüne, boyutuna ve depo kapasitesine göre en iyi yerleşimi belirlemek için bir şablon kullanın, depo alımlarını ve kapasiteyi yönetmeyi kolaylaştırın. Depo alanlarını ve depodan çekme işlemlerini optimize edin. Müşteri siparişlerini kusursuz olarak teslim etmek için her stoğun bölge, depo gözü için gerçek zamanlı miktar bilgisine ulaşın, planlamanızı yönetin.

Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP ile MPS ve MRP süreçlerinizi optimum düzeye çıkarın

Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP ile üretim süreçleriniz kontrol altına alın. Arz ve kapasite kısıtları dahilinde üretim aşamalarını kontrol edin. Çevik ve karmaşık ortamlarda bile üretim süreçlerini plana göre uygulayın. Ürün reçeteleri, Yarı mamüller, rotalar, iş merkezleri ve makine merkezlerini tanımlayın, kapasiteleri belirleyin. Rota üzerinde kullanılan Makine Merkezlerinde bekleme süreleri, ıskartalar, ayar sürelerini belirleyin, kapasite planınızı yönetin. Üretim emirlerinizi hazırlayın, üretime gönderin, satış siaprişleri, üretim emirleri ve üretim tahminlerini kullanarak MPS ve MRP süreçlerini otomatikleştirin.