Power BI, şirketinizin önemli verilerini, analiz edebilmeniz, sizin için önemli olan noktalara odaklanabilmeniz için bir araya getirir, organize eder ve zengin görsellere dönüştürür.

Power BI, verileri analiz etmek ve analizleri paylaşmak için kullanılan bir iş zekası araçlarından oluşan bir pakettir. Her cihazda zengin gösterge tablolarıyla işinizi izler ve hızlı bir şekilde yanıtlarınızı alırsınız.

İşletmenizin tüm fonksiyonları tek gösterge tablosunda. Power BI’ın web arayüzü ile işletmenizde yer alan tüm uygulamalarınızda yer alan önemli verileri analiz edin.

Çarpıcı etkileşimli raporlar oluşturun. Power BI masaüstü uygulaması ile verileri dönüştürün, analiz edin ve görselleştirin. Hazırladığınız raporları birkaç saniye içerisinde Web’de Power BI kullanan işletmeniz ile paylaşın.

İşletmenizin tamamında tutarlı analizler oluşturun. Kurum içinde kullandığınız SQL Server Analysis Services ve bulutta kullandığınız Azure Analysis Services ile işletmenizdeki analizler arasında tutarlılık sağlamak için, verileriniz üzerinde hızlı ve kolay bir şekilde modeller oluşturun.

Power BI ve analitiğini kolayca uygulamalarınıza yerleştirin. Power BI Embedded hizmeti ile hazırladığınız raporları uygulamanıza yerleştirebilir ve etkileyici interaktif raporlar hazırlayabilirsiniz.