Ürünleri zamanında teslim edin ve satınalma, üretim, envanter ve depolar genelinde değişen iş modellerine uyum sağlayın.

Otomatik Veri Toplama Sistemi

Verileri otomatik olarak alın. Karmaşık ortamlarda dahi verileri doğru tutun. ADCS, depo otomasyonu sağlayan Depo Yönetimi sistemlerindeki bazı iş akışlarını destekler.

Depo Gözü Düzenleme

Depo yerleşimini ve raf ve sütun boyutlarını tanımlayarak kutuları kolayca ayarlayın ve güncelleyin; her kutunun sınırlarını ve özelliklerini tanımlayarak planlama parametrelerini ayarlayın ve güncelleyin.

Dahili Toplama ve Uzağa Kaldırma

Kaynak belge (satın alma siparişi veya satış siparişi gibi) kullanmadan dahili amaçlı toplama ve uzağa kaldırma emirleri oluşturun. Örneğin öğeleri test için alın veya üretim çıktısını kaldırın.

Depo Yönetim Sistemleri

Öğeleri kutu seviyesinde yönetin. Öğeleri alın ve kutuya kaldırın; uzağa kaldırma şablonuna göre öğeleri kutudan alın ve öğeleri bölgeye ve kutu sıralamasına göre alın. Alan kullanımını ve alma işlemini optimize eden bir rapor kullanarak veya manuel olarak öğeleri taşıyın. Toplama ve uzağa kaldırma süreçleri için depo talimat belgeleri oluşturulur ve satış, satın alma, transfer, iade ve üretim emirleri için kullanılır. Servis Siparişleri dahil değildir. Bu bölümü etkin bir şekilde kullanmak için aynı zamanda Uzağa Kaldırma, Depoya Alma, Toplama ve Depo Sevkiyatı bölümlerini almanız tavsiye edilir.

Depolama

Depo çalışanlarının verilen siparişten uzağa kaldırma yapabilmesini sağlayın. Uzağa kaldırma, sipariş ortamından öğelerin alınması sırasında ayrı bir kullanıcı arabiriminden yönetilir.

Depo Nakliyatı

Depo çalışanlarının sevkiyattan toplama yapabilmesini sağlayın. Depo Nakliyatı, çoklu sipariş ortamından öğelerin sevkiyatı sırasında ayrı bir kullanıcı arabiriminden yönetilir.

Konum Aktarım İşlemleri

Bir konumdan diğerine aktarılan stoku takip edin ve transit ve çeşitli başka konumlarda stok değerini belirleyin.

Çoklu Konum

Üretim planı, dağıtım merkezleri, depolar, mağazalar, perakendeciler ve servis araçlarında farklı konumlardaki stokları yönetin