Çalışan özlük bilgilerini kayıt altına alın. Çalışanlarınızı Servis ve Proje Modülünde yer alan Kaynak Kartları ile eşleştirin. Çalışan devamsızlıklarını, zimmetleri, çalışan niteliklerini ve gizli bilgilerini yönetin.

Dynamics 365 BC İnsan Kaynakları modülü ile çalışanlarınızı niteliklerine göre sınıflandırabilir, zimmet takiplerini yapabilirsiniz.

İşletmelerin ihtiyacı olan Personel Talebi, İş İlanı, İş Başvuruları, Taşeron Çalışanların Yönetimi, Eğitim Talepleri, Taşeron Çalışanı Puantaj İşlemleri, Devamsızlık Takiplerinin yapılabilmesi için İnsan Kaynakları Çözümümüzü kullanabilirsiniz.

İnsan Kaynakları Çözümümüz sayesinde işletmelerin Personel Talebi ile başlayan süreçleri, İş İlanlarının yayınlanması, İş Başvurularının toplanması, işe alınmasına karar verilen İş Başvurusunun onay aşamaları sonrasında Çalışan Kartına dönüştürülmesi ile tamamlanmaktadır.

Çalışanlardan gelen eğitim talepleri girilebilmekte, verilmiş olan eğitimler çalışan kartlarına işlenebilmektedir.

İnsan Kaynakları çözümü ile çalışanlarınızı niteliklerine göre sınıflandırabilir, zimmet takiplerini yapabilir, insan kaynağınızı rahatça yönetebilirsiniz.