Dynamics NAV ile tüm süreçlerinizi birbirine bağlayın ve işinizi kolaylaştırın!

Microsoft Dynamics NAV ERP büyüyen şirketlerin bugünkü iş süreçlerini yönetmesi için eksiksiz bir ERP iş çözümü sunarken işletmelerin geleceğe hazır olmak için ihtiyaç duyacakları esnekliği ve çevikliği de sağlar. Finans, tedarik zinciri, imalat süreçlerinizi ve operasyonlarınızı yöneteceğiniz hızlı, kullanımı kolay ve global ERP yazılımı Dynamics NAV ERP ile yapabilecekleriniz.

  • Kuruluşunuzda kilit fonksiyonları birbirine bağlayarak üretkenliğizi arttırır ve iş süreçlerinizi basitleştirirsiniz.
  • ERP çözümü Dynamics NAV ERP’nin global özellikleriyle çok konumlu veya çok uluslu şekilde büyüyen işletmenizi kolayca yönetirsiniz.
  • Microsoft Dynamics NAV ERP yazılımı ve Office 365 iş çözümünün uyumlu çalışması ile , dosyalarınızı, takviminizi ve e-postalarınızı ERP iş çözümü verileriniz ve raporlarınızla bir araya getirerek büyük resmi kuruluşunuz genelinde paylaşırsınız.
  • Dynamics NAV ERP yazılımı ile, tüm Microsoft iş çözümleriyle ve günlük yaşantınızda sıkça kullandığınız Microsoft teknolojileriyle tam uyumlu şekilde çalışırsınız.
  • Ms Dynamics NAV ERP ile başta inşaat projeleriniz olmak üzere, tüm sektörel ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Size özel tekliflerimiz ve çözüm önerilerimiz için bize bilgilerinizi bırakın…
Sizi bilgilendirelim