Navappro İnşaat Yönetim çözümümüz ile inşaat sektöründeki büyük bir eksikliği tamamlıyoruz.

Uzun yıllar edindiğimiz İnşaat sektörü tecrübesini yansıtarak geliştirdiğimiz Navappro İnşaat ERP çözümümüz ile inşaat sektöründeki büyük bir eksikliği tamamlıyoruz.
Navision proje yönetimi çözümü ile proje şirketlerinin tüm birimleri için ortak bir çalışma platformu sağlamakta ve doğru zamanda, doğru kaynaklarlasüreçlerin işletilmesi ve maliyetlerin kontrol edilmesi içingerekli altyapı sağlanmaktadır.

Navappro İnşaat ERP çözümü içerisinde Demirbaş Yönetimi, Stok Yönetimi, Kaynak Planlaması, Proje Yönetimi, Bütçe, Finans, Sözleşmeler, İmalat Özetleri, Taşeron Yönetimi (Sözleşmeler, Hakedişler, Teminatlar, v.s ), İşveren Yönetimi (Sözleşmeler, Hakedişler, Teminatlar, v.s), Proje Keşifleri, Fiyat Teklifi, Birim Fiyat Analizleri, Poz Bazında İmalat Takibi, Aktivite Bazında İmalat Takibi, İş Programı, Ms Project Entegrasyonu, Maliyet Muhasebesi gibi fonksiyonların entegre çalışarak Proje, taahhüt ve inşaat şirketlerindeki iş süreçlerinin en etkin şekilde yönetilmesini sağlar. İnşaat proje yönetimi için en uygun inşaat yazılımı Navappro ile tüm inşaat maliyetleriniz kontrol altında.

Bütün bu sektörel gereksinimleri karşılayabilen Navappro İnşaat ERP Çözümü, Navision ERP platformu üzerinde çalışan bir üst katman olarak geliştirilmiştir.

Size özel tekliflerimiz ve çözüm önerilerimiz için bize bilgilerinizi bırakın…
Sizi bilgilendirelim