Akıl Küpü İş çözümleri ile Dynamics NAV ürününü işletmeniz için daha katma değerli bir hale çeviriyoruz.

Uzun yıllar edindiğimiz ERP tecrübemizi, müşterilerimizin değerli fikirleri ile bir araya getirerek Navision üzerinde “Akıl Küpü İş Çözümleri” üretiyoruz. Akıl Küpü İş çözümleri ile Dynamics NAV ürününü işletmeniz için daha katma değerli bir hale çeviriyoruz.
Akıl Küpü İş Çözümlerimiz ile Navision’ı Türkiye mevzuatına uygun şekilde kullanabilirsiniz. Kullanmış olduğunuz kredilerinizi izleyebilir, kredilerinizin muhasebe kayıtlarınızı zahmetsizce yapabilirsiniz. İşletmenizin aldığı/verdiği teminatları kayıt eder, muhasebe entegrasyonlarını yapabilir, ardından vakti gelen teminatlarınız için Navision’ da uyarı sistemleri kurabilirsiniz.

Finans modülünde, Müşteri ve Satıcı kartlarınız için birden fazla muhasebe kodu tanımlayabilir. Her bir satıcınız/müşteriniz için cari, avans, kesinti hesaplarına ait takibi farklı müşteri/satıcı kartları açmadan tek kart üzerinden yönetebilirsiniz.
Muhasebe modülünde uzun/kısa dönem entegrasyonlarını Navision’ da yönetebilirsiniz. Çek/Senet, Krediler, Gelecek Dönem Gelir/Gider hesaplarına atılan kayıtların vade tarihlerine göre muhasebe fişlerinin uzun dönem hesaplarına gitmesini sağlayabilirsiniz.

Size özel tekliflerimiz ve çözüm önerilerimiz için bize bilgilerinizi bırakın…
Sizi bilgilendirelim