0%

Doğuş Elektrik'te Dynamics 365 Business Central Dönemi Başladı

*Bu yazı tahmini 1 dakika 26 saniye okuma süresine sahiptir.

1987’den bugüne gelişen teknolojiye ayak uyduran Doğuş Elektrik Elektronik Bilgisayar Altyapı Hizmetleri Elektrik, bilişim sektöründe doğru, kaliteli ve ekonomik çözümlerle, Türkiye genelinde iletişim ağı altyapısı hizmetleri sunuyor.

1987’den bugüne gelişen teknolojiye ayak uyduran Doğuş Elektrik Elektronik Bilgisayar Altyapı Hizmetleri Elektrik, bilişim sektöründe doğru, kaliteli ve ekonomik çözümlerle, Türkiye genelinde iletişim ağı altyapısı hizmetleri sunuyor.

Doğuş Elektrik Elektronik Bilgisayar Altyapı Hizmetleri Veri merkezi kurulumu, enerji altyapı kablolaması, zayıf akım sistemleri, network entegrasyonu, sistem donanım kurulumları ile müşterilerine uçtan uca anahtar teslimi çözümler sunmaktadır.

Doğuş Elektrik Elektronik Bilgisayar Altyapı Hizmetleri Muhasebe, Finans, Satınalma, Satış Pazarlama, Envanter Yönetimi ve Proje Bütçe, nakit Akış ve faturalama süreçlerini #Dynamics365BusinessCentral üzerinde yönetiyor.

Doğuş Elektrik Elektronik Bilgisayar Altyapı Hizmetleri Dynamics Nav 2018 sürümünde devam eden süreçlerini Microsoft'un #DynamicsNav için yayınladığı son sürüm olan #Dynamics365BusinessCentral'a taşıdı.

Web tabanlı ve mobil kullanımı ile sahadan veri toplamaya çok uygun olan Dynamics 365 Business Central ile sahadan merkeze doğru ve hızlı veri akışı sağlanarak projelerin karlılığı daha hızlı izlenebilecek.

* OECD ülkelerinin üniversite mezunlarının dakika başına okuyabildiği kelime sayısı baz alınmıştır.
Size özel tekliflerimiz ve çözüm önerilerimiz için bize bilgilerinizi bırakın…
Sizi bilgilendirelim