BLOG

Nedir bu Dynamics 365 Business Central ?

Bu soruya ilk olarak, 2005 yılından beri danışmanlığını yaptığım, her gün üzerinde yeni şeyler öğrendiğim, esnek, işletmelerin, Muhasebe/Finans, Satınalma, Satış Pazarlama, Envanter, Üretim, Servis Yönetimi, CRM süreçlerini içerisinde barındıran akıllı iş uygulaması cevabıyla başlamak istiyorum.

Navapp e-mutabakat

“Bilanço esasına göre defter tutan mükelleflerin bir kişi veya kurumdan 5.000 TL (KDV Hariç) üzerindeki Mal ve/veya Hizmet alımlarını Form BA ile, 5.000 TL (KDV Hariç) üzerindeki Mal ve/veya Hizmet satışlarını ise Form BS ile bildirmeye yükümlüdürler"

Dynamics 365 Business Central Servis Yönetimi

Hangi ekibin arabasında hangi ürünler var? Gidilen servisin faturası kesildi mi? Serviste hangi ürünler kullanıldı? Garanti kapsamında bir değişim mi gerçekleşti yoksa değişen ürünler ayrıca fatura edilecek miydi? Bunun gibi pek çok soru için Dynamics 365 Business Central Servis Yönetimi modülünü kullanabilirsiniz.

Dynamics365 Business Central Dahili CRM Çözümü

Dönemsel olarak şirketinizin önüne kaç fırsat çıktı? Hangi satış uzmanları bu fırsatlar ile ilgilendi? Ne kadar fırsat teklife, hangi teklifler satışa dönüştü? Gerçekten istediğiniz kadar fırsat yakalayabildiniz mi? Önünüze çıkan satış fırsatlarını yoksa boşa mı harcadınız?

Size özel tekliflerimiz ve çözüm önerilerimiz için bize bilgilerinizi bırakın…
Sizi bilgilendirelim