İşletmenizi kâra geçirecek ve sizi iş yükünden kurtaracak
akılcı iş çözümleri sunuyoruz.


Sizi Bilgilendirelim
Başarılı ERP seçimi için kriterler

Başarılı ERP seçimi için kriterler

DEVAMINI OKU
Duyurular
  • 25-03-2020

    Covid-19 önlemleri kapsamında şirketimizin İstanbul ve Ankara ofislerinde evden çalışma uygulamasına başladık. Destek hizmetlerimiz aksaklığa neden olmadan devam etmektedir. Şirketimize her zaman olduğu gibi 0216 441 68 79 sabit hattından, destek@navapp.com.tr e-posta adresinden ulaşabilirsiniz.

  • 07-03-2020

    Ela Quality Resort’de DynamicsNav 2018 devreye alma çalışmalarımız tamamlandı. Projede Muhasebe, Finans, Satınalma, Envanter, e-fatura, e-defter, emutabakat, Kambiyo, Kredi Yönetimi, Elektra Otel Yönetim sistemi ile ön büro ve Pos entegrasyonları 1 Ocak 2020 itibariyle canlı kullanıma geçti.

Tüm duyurular

İşletmenize uygun akılcı iş çözümleri sunuyoruz. İhtiyacınız olduğu her an daha verimli çalışabilmeniz için sizin yanınızda, sizinle birlikte yol alıyoruz.

Her marka
bir başarı hikayesi

Başarılı ERP projelerinin sırrını biliyoruz.

Tüm referanslar
Ne düşünüyorlar?

“Keşif bütçesinden sapmaları proje bitimini beklemeden görebiliyor ve gerekli tedbirleri alabiliyoruz.”

Kemal Soğukçeşme
Kemal Soğukçeşme Sistem Geliştirme ve Süreç Yönetim Direktörü, Özak Global Holding

“En iyiler burada '' ilkemiz ile butik hizmet veren Gourmet Garage mağazalarımızdaki satınalma, sevkiyat, transfer süreçlerini El Terminalleri ile yönetiyor, POS entegrasyonu ile satış performansımızı Dynamics Nav üzerinden izliyor, geleceğe dair doğru kararlar alıyoruz.”

Cenk Alpsoy - Başkan
Cenk Alpsoy - Başkan Gourmet Garage
Tüm başarı hikayeleri
Danışmanlık

Navapp deneyimli danışman kadrosuyla, Ms Dynamics NAV ERP uyarlama süreçlerinde hızlı ve güvenilir hizmetler sunmaktadır. Navapp, Microsoft’un Navision için geliştirdiği Rapid Start Service yöntemlerini kullanarak hızlı kurulumlara imza atmaktadır.

Eğitim

ERP uyarlama süreçlerinin başarıya ulaşma yolunun etkin anahtar kullanıcı eğitiminden geçtiğinin farkındayız, Navapp, genç, dinamik ve tecrübeli kadrosu ile kullanımı kolay, kurulumu hızlı çözümler ile müşterilerinin kısa sürede işlerine odaklanmalarına yardımcı olmaktadır.

Destek

Başarılı bir ERP projesinin devamında gelen müşteri taleplerinin hızlıca tamamlanması, destek taleplerine geri dönüş yapılması müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde tutulmasını sağlamaktadır.