İşletmenizi kâra geçirecek ve sizi iş yükünden kurtaracak
akılcı iş çözümleri sunuyoruz.


Sizi Bilgilendirelim
Duyurular
  • 24-05-2021

    Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP modern bir kaynak planlama yazılımı olduğunu her alanda hissettiriyor. Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP’ın tüm özelliklerine masaüstü, tablet ve cep telefonu üzerinden kolayca ulaşırsınız.

  • 20-03-2021

    Gourmet Garage , SmartMessage, Management Centre Türkiye (MCT) , Global Wind Service yeni ürünümüz #navappbordro yu kullanmaya başladılar bile.

    Ürünümüz #navappbordro hakkında bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

    #navappbordro #ücretbordrosu #bordrohesaplama #dynamics365bcbordro #dynamics365bordro #navapp

Tüm duyurular

Microsoft Dynamics 365 Business Central (Dynamics NAV) ile işletmenize uygun akılcı iş çözümleri sunuyoruz. İhtiyacınız olduğu her an daha verimli çalışabilmeniz için yanınızdayız.

Her marka
bir başarı hikayesi

Başarılı ERP projelerinin sırrını biliyoruz.

Tüm referanslar
Ne düşünüyorlar?

“Keşif bütçesinden sapmaları proje bitimini beklemeden görebiliyor ve gerekli tedbirleri alabiliyoruz.”

Kemal Soğukçeşme
Kemal Soğukçeşme Sistem Geliştirme ve Süreç Yönetim Direktörü, Özak Global Holding

“En iyiler burada '' ilkemiz ile butik hizmet veren Gourmet Garage mağazalarımızdaki satınalma, sevkiyat, transfer süreçlerini El Terminalleri ile yönetiyor, POS entegrasyonu ile satış performansımızı Dynamics Nav üzerinden izliyor, geleceğe dair doğru kararlar alıyoruz.”

Cenk Alpsoy - Başkan
Cenk Alpsoy - Başkan Gourmet Garage
Tüm başarı hikayeleri
Dynamics 365 Business Central (Dynamics NAV)

Microsoft’un kullanımı kolay, kurulumu hızlı ERP’si Dynamics 365 Business Central ile işletmenizdeki tüm süreçlerin kontrolü sizin elinizde. Açık kod mimarisi ile şirketinize özgü geliştirilen süreçleri platform bağımsız kullanmanın keyfini sürün. Finans, Satınalma ve Envanter, Üretim, Servis Yönetimi, Proje Yönetimi, Satış Pazarlama / CRM ve Türkiye mevzuatına uygun e-çözümler ve daha fazlası Dynamics 365 Business Central’da.

E-Çözümler

Türkiye mevzuatına uygun e-fatura, e-defter, e-arşiv, e-irsaliye süreçleri için e-çözümlerimize göz atın. Belgelerinizi hazırlayın GİB’e gönderin, tarafınıza gelen e-belgelerin kabul ve red süreçlerini doğrudan Dynamics 365 Business Central içerisinden yönetin. Bulut tahsilat çözümü ile banka hareketlerinizi sorgulayın, Dynamics 365 Business Central’a aktarın, manuel iş yükünden kurtulun.

Power BI

İşletmenize ait tüm fonksiyonlara ait verileri tek bir tabloda analiz etmek ister misiniz? Microsoft Power BI, Dynamics 365 Business Central içerisindeki hazır paketleri ile işletmenize ati verileri yönetici konsollarına çevirir, bu sayede işletmenize ait kararları daha hızlı ve doğru şekilde alırsınız. Power BI’ın web arayüzü ile işletmenizde yer alan tüm uygulamalarınızda yer alan önemli verileri analiz edin ve çarpıcı etkileşimli raporlar oluşturun.