BUSINESS CENTRAL

Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP işletmenizi uçtan uca yönetebileceğiniz, web tabanlı, hepsi bir arada yeni nesil bir kurumsal kaynak planlama yazılımıdır.

İşletmenizi yönetirken ihtiyacınız olan Muhasebe/Finans, Tedarik Zinciri, Satış ve Pazarlama, Depo Yönetimi, Servis Yönetimi, Proje Yönetimi, Üretim Yönetimi (MPS & MRP), CRM, e-Dönüşüm çözümleri, Banka Entegrasyonları, İş Akışları, İnsan Kaynakları ve Bordrolama süreçlerini içerisinde barındırır.

Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP içerisinde barındırdığı çözümler ile, işletmenizde yer alan farklı disiplinlerin ilk günden iş birliği içerisinde çalışmasına yardımcı olur.

Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP tanıdık Microsoft ürünleri olan Office, Power BI, Microsoft Teams, Power Platform ile mükemmel bir uyum içerisinde çalışır. Microsoft eko sisteminde yer alan tüm ürünler ile bu uyumlu çalışma işletmenizin tüm departmanlarının iş birliğini yukarılara taşır, zamandan tasarruf etmenizi sağlar, maliyetlerinizi en aza indirmenize yardımcı olur.

Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP sadece bir muhasebe yazılımı değildir, işletmenizdeki operasyonel süreçleri kontrol etmenize, bu süreçleri yönetmenize ve raporlamanıza yardımcı olur. Siz de muhasebe yazılımınızın ötesine geçmek istiyorsanız Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP ile tanışmalısınız.

Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP açık kodlu bir mimari ile donatılmıştır. Bu açık kod mimari, Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP’a esnek bir alt yapı özelliği kazandırır. İşletmenizin gelecekteki büyüme stratejilerine bağlı olarak oluşacak ihtiyaçlarınıza her zaman bu açık kodlu mimari destek verir, Microsoft Dynamics 365 Business Central ERP işinizle birlikte büyür, her zaman size uyumlu hale gelir.